PUSH YOUR PERFORMANCE SYSTEM
Twoje wyniki, Naszym celem

Filozofia

Założeniem Push Your Performance jest stworzenie sportowca, który sprosta wszystkim wymaganiom i osiągnie możliwie jak najwyższy poziom w swojej dziedzinie. Jesteśmy świadomi, że o wyniku sportowym decydują detale, dlatego dbamy o każdy aspekt przygotowania fizycznego, opierając się na badaniach naukowych oraz praktyce. Tworzone przez nas systemy treningowe bazują na sprawdzonych metodach treningowych, dzięki którym jesteśmy w stanie efektywnie rozwijać cechy motoryczne sportowca.

Wierzymy, że każdy sportowiec musi nieustannie pracować, aby odnieść sukces sportowy. Trening, odpowiednia regeneracja, czy dieta musi być w odpowiedni sposób ukierunkowana, aby wywołać pożądany efekt. Zoptymalizowany i odpowiednio dozowany proces treningowy jest kluczem do odniesienia sukcesu. Wymaga to zawsze ciężkiej pracy, ale przede wszystkim mądrej pracy!

Stawiamy na ciągły rozwój swojego warsztatu pracy. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności poprzez pracę ze sportowcami z różnych dziedzin, o różnym poziomie wytrenowania. Korzystamy z nowoczesnej wiedzy i wyrafinowanych narzędzi, które pomagają zobiektywizować proces rozwoju motorycznego sportowca.

Wizja

Poprzez swoją pracę chcemy umożliwić osiągnięcie jak najlepszych wyników sportowych przez naszych zawodników. Głównym założeniem Push Your Performance jest zapewnienie sportowcom najlepszego przygotowanie motorycznego na rynku polskim. Stawiamy na profesjonalne usługi oraz stały kontakt z zawodnikami. Chcemy udoskonalać każdy szczegół, który ma znaczenie w podnoszeniu całkowitego poziomu atletyzmu sportowców. Celem Push Your Performance jest stworzenie warunków do stałego rozwoju naszych zawodników.

Kim jestem
Michał Włodarczyk
Założyciel Push Your Performance
Doktor w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego na Wydziale Nauk o Kulturze Fizycznej.

Wiedzę i praktykę zawodową z zakresu przygotowania motorycznego zdobyłem rywalizując na wysokim poziomie sportowym w Kanadzie, uprawiając futbol amerykański i biegi krótkodystansowe, w czasie trwania high school. Współpracowałem z zawodowymi hokeistami z NHL w Mississauga w Kanadzie w ośrodku przygotowania motorycznego The Athlete’s Zone. Po przyjeździe do Polski, kontynuowałem edukację na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, gdzie aktualnie wykładam przedmioty z zakresu przygotowania motorycznego dla studentów studiów II stopnia ze specjalnością trener przygotowania motorycznego. Pracuję nad badaniami stężenia biomarkerów metabolizmu ATP u wysokowytrenowanych sportowców, jak również przeprowadzam testy wydolnościowe i motoryczne u reprezentantów kadry Polski. Moje prace naukowe docenił Journal of Strength & Conditioning Research, publikując badania przeprowadzone w tym zakresie. Jestem również współautorem książki “Diagnostyka w sporcie”.

Przygotowując sportowców na poziomie zawodowym jak i amatorskim z dyscyplin takich jak: piłka nożna, lekkoatletyka, boks, golf, futbol amerykański, tenis ziemny czy lacrosse zdobyłem doświadczenie które pozwoliło mi dostrzec istotność przygotowania fizycznego w sporcie, a w rezultacie chęć dzielenia się doświadczeniem zawodowym, mając na celu stały rozwój i wyniki sportowców. Ponadto prowadzę wykłady i warsztaty dla trenerów z zakresu profilowania zdolności szybkościowo-siłowych oraz velocity based training, jak również współpracuje ze sportowcami po urazach, chcących wrócić do sportu.
Push Your Performance System
Pozostańmy w kontakcie